Тренінг-ініціація жіночої зрілості “Лялька Роду” 14 березня на 11.00

Тренінг-ініціація жіночої зрілості “Лялька Роду” 14 березня на 11.00
🔥Мета тренінгу-ініціації:
✔️отримати досвід доторкання до відчуттів підтримки Жіночого Роду; ✔️усвідомити свої базові життєві концепції і стратегії, які проявляються через вашу жіночність;
✔️активізувати ресурс роду! 🔥Що ви отримаєте:
✔️усвідомите те непроявлене, що впливає на вашу жіночність з глибин родових зв’язків і приносить усвідомлення міцності власного коріння і внутрішнього ресурсу.
✔️ Отримаєте багатство жіного роду! 🕊️
Запис за тел. 050 355 50 59
🎀ВЕДУЧА: Вівчарик Тетяна, канд.психол.наук, практикуючий психолог методами системні сімейні розстановки, ініціації чоловічої і жіночої зрілості, казкотерапія, символдрама, психодрама, тілесно-орієнтовна терапія, арттерапія, танатотерапія.

View this post on Instagram

Тренінг-ініціація жіночої зрілості "Лялька Роду" 14 березня на 11.00 🔥Мета тренінгу-ініціації: ✔️отримати досвід доторкання до відчуттів підтримки Жіночого Роду; ✔️усвідомити свої базові життєві концепції і стратегії, які проявляються через вашу жіночність; ✔️активізувати ресурс роду! 🔥Що ви отримаєте: ✔️усвідомите те непроявлене, що впливає на вашу жіночність з глибин родових зв'язків і приносить усвідомлення міцності власного коріння і внутрішнього ресурсу. ✔️ Отримаєте багатство жіного роду! 🕊️ Запис за тел. 050 355 50 59 🎀ВЕДУЧА: Вівчарик Тетяна, канд.психол.наук, практикуючий психолог методами системні сімейні розстановки, ініціації чоловічої і жіночої зрілості, казкотерапія, символдрама, психодрама, тілесно-орієнтовна терапія, арттерапія, танатотерапія.

A post shared by Вівчарик Тетяна (@vivcharyktetiana) on